Wyszukuję...
poniedziałek, 19 stycznia 2015

[Ciekawostka] Amatorskie audiobooki CZ. II - wywiad z z autorem!

Hej!Kilka dni temu na łamach mojej strony pojawił się artykuł o niezależnym, amatorskim nagrywaniu audiobooków. Świetnie wykonane nagrania przykuły moje ucho i skłoniły do głębszego zapoznania się z tematem - postanowiłem napisać do Wojtka, który jest sprawcą całego "zamieszania" i zadać mu kilka pytań dotyczących jego hobby. Nawiązaliśmy kontakt i niedługo później otrzymałem odpowiedzi na przygotowany wcześniej mini-wywiad.
Spodziewacie się zapewne ściany tekstu do przebrnięcia? Mam dla Was dużo ciekawszą sprawę - zakładajcie słuchawki na uszy i odsłuchajcie pełen 23 minutowy wywiad. :) Serdeczne dzięki Wojtku za ciekawą inicjatywę i chęć współpracy. Powodzenia!

***

Polish language only - please check my other posts :)

***

Sprawa autorskich audiobooków nie kończy się w tym miejscu - myślę że "pomyszkuję" jeszcze po sieci i przynajmniej jeden wpis na ten temat jeszcze się pojawi.

Tymczasem zapraszam na bloga Wojtka, a także do odwiedzenia jego serwerów, gdzie trzyma przygotowane przez siebie książki:Poniżej wywiad umieszczony na SoundCloud - miłego odsłuchu!


1 komentarze:

  1. Extra wywiad. Przydaje sie blizsze poznanie osoby z ktora spedza sie tyle godzin. Thx !!

    OdpowiedzUsuń

 
Back to top!