Wyszukuję...

Studio: Informacje

Battle Painting Studio

Witaj!

Interesujesz się grami bitewnymi, kolekcjonujesz modele, jeździsz na turnieje, rozgrywasz potyczki z przyjaciółmi - doskonale wiesz jak ciekawe i emocjonujące bywa to hobby! By czerpać z niego pełną satysfakcję, potrzebne są jednak dobrze przygotowane figurki. Nie ma nic gorszego niż szarzy, plastikowi, bezbarwni żołnierze, którzy niszczą cały klimat rozgrywki. Wiem, bo sam to przechodziłem.

Pomalowane modele dają o wiele więcej radości z każdej, nawet najmniejszej potyczki naszych oddziałów. Czy to szereg krasnoludzkich tarczowników, czy kompania Space Marines - pokryci barwą swoich klanów, zakonów i jednostek wojownicy budzą respekt oraz podziw u każdego "wrogiego" generała. Także
w rzeczywistości ;)

Zdaję sobie sprawę, jak żmudną i ciężką pracą jest malowanie figurek. Często nasze chęci przytłacza nadmiar obowiązków, pracy. Czasem jest to też brak umiejętności lub zwyczajne pragnienie grania i zwyciężania, a nie spędzania dziesiątków godzin z pędzlem w dłoni. Tutaj właśnie wkraczamy my, czyli grupa Battle Painting Studio!


Warhammer 40 000 - Librarian


Czym się zajmujemy

Malowaniem i tematyką wargamingu zajmujemy się od ponad pięciu lat. Spod naszych pędzli wyszły dziesiątki różnych zestawów i armii, które powędrowały do kolekcji hobbystów z Polski, Wielkiej Brytanii, Niemiec i Rosji. Naszym priorytetem jest danie Ci możliwości grania w ulubioną grę bitewną w pełni przygotowanymi modelami.

Pracowaliśmy już ze skalami: 2 mm, 6 mm, 10 mm, 15 mm, 20 mm, 28 mm

Nieobce są nam systemy: Warhammer Fantasy Battle, Warhammer 40 000, Lord of the Rings, Hobbit, Flames of War, Ogniem i Mieczem, Dystopian Wars, Warmachine/Hordes, Warmaster
Malowaliśmy również figurki do wielu systemów historycznych.

Oferujemy zarówno przygotowanie modeli od podstaw, jak i malowanie gotowych, sklejonych i oczyszczonych już figurek. Jeżeli nie masz czasu na kupno blisterów/pudełek możemy zrobić to za Ciebie - zaoszczędzisz tylko na kosztach wysyłek. Możemy też pomóc Ci w skompletowaniu armii, poradzić w jakie oddziały warto się zaopatrzyć. Pełną listę naszych usług znajdziesz poniżej.

 Flames of War

Oferta

Najważniejszą rzeczą którą możemy Ci zagwarantować jest indywidualne podejście do klienta. Gry bitewne to też nasza pasja i wiemy, że najważniejsza jest wizja osoby, która będzie prowadziła armię do boju.

Oferujemy bardzo szybki kontakt, zdajemy relację z postępu prac, wysyłać zdjęcia skończonych modeli. Z indywidualizmu wobec Was wynika też brak sztywnego cennika. Każdy model ma inny stopień skomplikowania i wymaga osobnej wyceny. Przy dużych zamówieniach możemy podyskutować
o zniżkach. Wszelkie szczegóły uzgadniamy dokładnie poprzez e-maila.


a) Przygotowywanie modeli:

- Zakup odpowiednich modeli
- Wycinanie z ramek, oczyszczanie z nadlewów i pozostałości po formach
- Pinowanie
- Sklejanie
- Konwersje
- Zdejmowanie starej farby
- Magnesowanie

b) Malowanie i wykończenie:

- Malowanie oddziałów podstawowych, elitarnych, bestii, pojazdów, bohaterów
- Wykonywanie podstawek zwykłych/regimentowych
- Zabezpieczenie miniatur lakierem matowym

c) Inne

- Indywidualizacja, oznaczenia - podział jednostek na oddziały, nadanie im oznaczeń
- Porady odnośnie zakupu kolejnych oddziałów i rozbudowy armii

Wysyłka gotowych modeli i ewentualnych dodatków zawsze w pancernej paczce dzięki której nic się nie uszkodzi.

Wszelkie pytania i  zamówienia kierujcie proszę na naszą skrzynkę e-mailową 

Pozdrawiamy!

Battle Painting Studio Team


Warhammer 40 000 - Orc Warboss [Avatars of War model conversion]


Historical - British 4th Regiment

American Battlelines - USA Army
Wm/H - Kommandant Irusk

AoW - Orc Warboss


WFB - Corruptors of Apocalypse RegimentWarmaster Ancients - Rome&Carthage Armies
 
Back to top!