Wyszukuję...
czwartek, 27 września 2012

AoW - Orc Warlord mounted on Warboar!

Cześć!

Poniżej przedstawiam Wam zdjęcia gotowego już modelu orczego warlorda. Malowało się go całkiem przyjemnie, chociaż późniejsze "zmocowanie" jeźdźca z wierzchowcem było delikatnie mówiąc uciążliwe...

Jest to kolejny model Avatars of War który pomalowałem -  jeżeli chcecie je porównać z innymi, poszperajcie na blogu :)))

Dodatkowo TUTAJ znajdziecie recenzję malowanego zestawu.

Zachęcam do obejrzenia zdjęć i zostawienia komenta.

Pozdrawiam!!
3 komentarze:

 1. Model wydaje się fajnie pomalowany, ale światło tak naprawdę uniemożliwia jego obejrzenie...

  OdpowiedzUsuń
 2. Cały czas walczę ze swoim staruteńkim aparatem - mam następujący problem:

  Foty oczywiście bez flesza i w trybie makro.
  Kiedy zdjęcia robię w ciągu dnia, kiedy jest ładna pogoda, prawie zawsze zdjęcia wychodzą mi bardzo mocno doświetlone, jak bym nie ustawił modelu, jak bym nie postawił aparatu.
  Z kolei kiedy kompletnie przyciemnię, zasłonię rolety lub cykam zdjęcia późnym wieczorem lub przy pochmurnej pogodzie, aparat mi "wariuje" i dociemnia dodatkowo fotografie, tak że są prawie czarne...

  Chyba muszę rozejrzeć się za nowym sprzętem... :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Hmmm... E, chyba nie musisz szukac nowego. Na poczatek przejrzyj forum Chest of Colors, tam jest dzial o fotografowaniu z mnostwem uzytecznych informacji. Jestem przekonany, ze stosujac sie do niektorych z tam zamieszczonych zalecen fotki beda znacznie lepsze. Ja zaczalbym od dwoch rzeczy, ktore przypuszczam natychmiast poprawia jakosc zdjec. Po pierwsze tlo - zrezygnuj z materialu i fald - wariuje ostrosc wskutek tego. Zmien na jasnoniebieskie - cyfrowki sa tak robione, ze jasnoniebieski kolor jest dla nich kolorem specjalnym... Zdjecia beda mialy lepsze kolory. I do robienia fotek w swietle dziennym, najlepszy jest sloneczny dzien i robienie fotek w cieniu. Podbic jasnosc odrobine dasz rade w wiekszosci prostych programow graficznych.

  OdpowiedzUsuń

 
Back to top!