Wyszukuję...
sobota, 29 stycznia 2011

Warmaster -Tysiąc modeli, czyli kolejny powrót / Warmaster - One thousand models - back again

Czołem blogerzy!

Po kolejnej sporej przerwie znów wracam do blogowania! Zaczynam od mam nadzieję mocnego uderzenia, czyli zdjęć ponad 1000 modeli do systemu Warmaster Ancients.  :) Tak, tak, to te dawno przedstawiane armie Kartaginy i Imperium Rzymskiego. Skala 10 mm. Dziesiątki godzin malowania poszło na to, ale efekt jest chyba całkiem niezły :) Zachęcam do oceny i komentowania.

To oczywiście nie koniec nowości - już niedługo kolejne modele, kolejne zdjęcia, może jakiś felietonik strzelę lub artykuł? Zobaczymy. Jak na razie spodziewajcie się modeli do Warmachine oraz American Civil War :)

Trzymajcie się!

Fenris

***


Hi bloggers!

After another big break back to blogging again! I hope to start from the hard knocks, that are images of over 1000 models to Warmaster Ancients. :) Yes, yes, those long presented the armies of Carthage and the Roman Empire. Scale 10 mm. Dozens of hours of painting went into it, but the effect is probably quite good:) I encourage you to evaluate and comment.


This is obviously not the end of the news - soon more models, more pictures, maybe some articles? We'll see. So far, expect models to Warmachine and the American Civil War:)


Take care!

Fenris

1 komentarze:

  1. Niesamowite! Nie pamiętam, kiedy ostatnio widziałem taką ilość modeli na stole. Moje wielkie uznanie za owocne ukończenie projektu w takiej skali :)!

    OdpowiedzUsuń

 
Back to top!