Wyszukuję...
poniedziałek, 21 września 2015

W40K - Chimera III
Hey!

Ponownie minęła chwilka od ostatniego wpisu, góra zdjęć do publikacji piętrzy się w jednym z katalogów. Planowałem przeprowadzić dosyć solidny ruch, zmienić adres, podpiąć się na normalny hosting, ale niestety plan musi się odsunąć w czasie. Sprawa jest rozwojowa i będziecie solidnie zaskoczeni [mam nadzieję!].

Tymczasem chciałbym Wam zaprezentować kolejną z Chimer, którą zmalowałem jakiś czas temu. Aerograf daje naprawdę szerokie pole do popisu, można eksperymentować z pre-shadingiem. Dodatkowo pigmenty robią swoje - jestem zwolennikiem mocnego brudzenia modeli. Muszę chyba posiedzieć i obejrzeć trochę kursów na YT ;)

Jeżeli chcecie bym pomalował Wasze modele: battlepainting @ gmail.com
***

Hello!


How are you? Welcome on my blog after another long break. I wanted to re-brand my website, but this idea shall wait for a while. I need to fix a few things. At all I`m sure you`ll be surprised ;)But now I`d like to show you another Chimera to Astra Militarum army. I really like to work with airbrush because it allows me to use pre-shading . I`m a big fan of weathering too - mud, dust makes model very realistic. I think that in the future I have to watch some YT tutorials about it.If you want to order a commission work for your minis: battlepainting @ gmail.com


0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
Back to top!