Wyszukuję...
sobota, 10 lipca 2010

PRACE STUDIA MALARSKIEGO - Krasnoludzka Armia

Witajcie!

Dzisiaj nie zaserwuję Wam kolejnych prac do systemu Warmaster Ancients (to będzie jutro :) ), a podrzucę za to zdjęcia gotowej już armii krasnoludzkiej, którą to miałem przyjemność swego czasu (w większości) malować. Fotografie umieszczam dzięki uprzejmości Mishy, którego też jest owa "kompania długobrodych".

Painting wszystkich oddziałów rozłożony był w czasie na kilka miesięcy ale koniec końców wyszła mam nadzieję porządna armia "pniaczków" :-] Zapraszam do oglądania, oceniania i komentowania.4 komentarze:

 1. Ehhh, aż człowiek ma ochotę i coś do "młotka" pomalować! Wspaniała armia, tylko sztandar prosi się o freehanda :)

  Super!

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie spójne armie naprawdę dobrze się prezentują! Ciekawe kiedy ja się dochowam chociaż jednej w pełni wymalowanej? Ale przynajmniej moje nie leżą już w pudełkach (przynajmniej nie plastiki).

  Co do Krasi - bardzo fajnie się ogląda. Mam jednak wrażenie, że do 8 edycji to trochę ich za mało i tak. Na pewno podstawki pod regimenty do przerobienia na szersze - takie jak do strzelców :) Może warto zrobić teraz, skoro jest już rozpęd ;)

  Pozdrawiam,
  red_gobbo

  OdpowiedzUsuń
 3. Cóż freehand nie był w zamówieniu ;)

  Gobbo - maluj, maluj bo już dawno nic czterdziestkowego nie było na Twoim blogu jeśli chodzi o painting. A przyznam szczerze naprawdę piekielnie ciekaw jestem tego, co wmyślisz dla zielonych ;)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. To jest armia, która naprawdę cieszy oko, a zwłaszcza jej staroedycyjna część ze szczególnym uwzględnieniem maszyn!

  Świetna robota!

  OdpowiedzUsuń

 
Back to top!